Steun ons en help Nederland vooruit

vrijdag 11 januari 2019

Fracties gemeenteraad Krimpen aan den IJssel reageren met gezamenlijke verklaring

Vandaag – 11 januari 2019 – is onderstaande verklaring getekend door Leefbaar Krimpen, Stem van Krimpen, VVD, CDA, Krimpens Belang, PvdA en uiteraard D66. In deze verklaring nemen wij samen met deze partijen afstand van de Nashville verklaring. Wij verklaren hiermee dat er volgens deze partijen voor iedereen ruimte is in Krimpen aan den IJssel, van wie je ook houdt en wat je voorkeur ook is. Iedereen heeft recht op liefde en het buitensluiten van groepen binnen onze gemeente is onacceptabel. De komende tijd zullen wij de dialoog aangaan met alle partijen binnen onze gemeente om verdere polarisatie tegen te gaan. Zodat we met verschillende meningen met respect naast elkaar en met elkaar kunnen leven. Love rules!

lees hier de verklaring